AUTOBUSŲ PRIEKINIAI IŠTISINIAI STIKLAI

Jau daugiau nei 25 metus gaminame laminuotus priekinius stiklus visų modelių autobusams!

Susisiekite:

Pardavimų vadybininkas
pardavimai@finglass.lt
+370 612 56 516

Mūsų gamybos asortimente yra apie 200 autobusų priekinių stiklų modelių, kurie pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu. Tik pas mus, Finglass, Jūs galite rasti stiklus ypatingai retiems ar seniems autobusams. Jeigu nerastumėte pageidaujamo priekinio stiklo mūsų kataloge, mes jį vis tiek galime pagaminti – nesvarbu ar tai standartinio, ar nestandartinio dydžio autobuso stiklas.

Taip pat klientui pageidaujant galime pasiūlyti kitų gamintojų priekinius autobusų stiklus. Stiklus galime pasiūlyti tokiems autobusams kaip Volvo, Temsa, Hispano, Solaris, Noge, Neoplan, Vanhool, Setra, Maz, Mercedes-Benz, Man, Scania, Earnst Auwarter, Jelcz, Irizar, Ikarus, Irisbus.

Jeigu nežinote kokio stiklo modelio Jums reikia, mes Jums galime padėti – kreipkitės į mūsų specialistus tinklapio viršuje nurodytais telefono numeriais.

AUTOBUSŲ STIKLŲ MONTAVIMAS

Profesionali Finglass montuotojų brigada atliks visus darbus už Jus greitai ir kokybiškai. Pasirūpinsime visomis tvirtinimo detalėmis, pertvaromis ir tarpinėmis, o sumontuotą stiklą kruopščiai nuplausime ir paruošime pirmai kelionei!

Darbus atliekame mūsų dirbtuvėse arba Jums patogioje vietoje.
Dirbame VISOJE LIETUVOJE!
Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis į mūsų specialistus.