Autobusų priekiniai ištisiniai ir dviejų dalių stiklai

Jau daugiau nei 25 metus gaminame laminuotus priekinius ištisinius ir dviejų dalių stiklus visų modelių autobusams!

Susisiekite:

Pardavimų vadybininkas
pardavimai@finglass.lt
+370 612 56 516

Mūsų gamybos asortimente yra virš 200 autobusų priekinių stiklų modelių, kurie pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu. Tik pas mus, Finglass, Jūs galite rasti stiklus ypatingai retiems ar seniems autobusams. Jeigu nerastumėte pageidaujamo priekinio stiklo mūsų kataloge, mes galime jį pagaminti – nesvarbu ar tai standartinio, ar nestandartinio dydžio autobuso stiklas.

Taip pat siūlome kitų gamintojų priekinius autobusų stiklus autobusams:

Volvo, Temsa, Hispano, Solaris, Noge, Neoplan, Vanhool, Setra, Maz, Mercedes-Benz, Man, Scania, Earnst Auwarter, Jelcz, Irizar, Ikarus, Irisbus.

Šoniniai, durų stiklai ir stiklų paketai visų modelių autobusams ir mikroautobusams

Klientui pageidaujant galime pagaminti  įvairių atspalvių stiklus, naudojant tonuotą stiklą arba tamsinimo plėveles. Galime pasiūlyti tiesius ir lenktus stiklo paketus. Galime sustiklinti naujai gaminamus arba perdaromus keleivinius ir krovininius mikroautobusus.

Gaminame priekinius, šoninius ir galinius stiklus nestandartiniams bei paaukštintiems mikroautobusams Noge, Earnst Auwarter, Mercedes-Benz Sprinter ir kitiems.

Taip pat gaminame stiklus ir specialiųjų tarnybų transportui: ugniagesių, greitosios pagalbos, policijos automobiliams.

Kodėl verta rinktis Finglass? Per savo 28-erių metų autostiklų versle patirtį, mes dirbome su tūkstančiais klientų bei įmonių, tad galime užtikrinti aukštos kokybės produkciją ir aptarnavimą! Mus renkasi didžiausios keleivių pervežimo kompanijos, nes dirbame kokybiškai, patikimai ir visoje Lietuvoje.

Mūsų klientai