Naujienos

Automobilių stiklų keitimas. Kodėl tai svarbu?

Įdauža gali atsirasti dėl papraščiausių priežaščių. Važiavimo metu į stiklą gali pataikyti akmenukas, vasaros metu lauke pjaunant žolę taip pat gali pataikyti akmenukas ir padaryti įdaužą. Net asfaltuotame kelyje gali pasitaikyti akmenukų, arba priešpriešais važiuojančios transporto priemonės padangoje įstrigusęs akmenukas gali padaryti įdaužą. Įdaužos yra sutaisomos gan lengvai, tačiau nereikėtų laukti, o iš karto kreiptis į Finglass specialistus.

Dažnais atvejais stiklo įdauža galima sutvarkyti greitai ir paprastai. Jei įdauža ne didesnė kaip dviejų eurų moneta ir ne arčiau kaip 6 cm. Iki krašto, įdaužą sutvarkyti galima ir nereikės naujo stiklo. Jei nėra būtinybės keisti stiklo, rekomenduosime pirma jį sutaisyti. Pasirinkę stiklo įdaužos remonto darbus, išvengsite tolimesnio stiklo skilimo.

Jei stikle pastebėjote įdaužą, nedelsdami kreipkitės į Finglass. Jei nebus tvarkoma, stiklo įdauža didės iki kol nebus sutvarkoma ir reikės kalbėti apie stiklo keitimą. Žinoma, naujas stiklas visada gera išeitis, tačiau tai remiasi į pinigus. Stiklo įdaužos tvarkymas kainuoja dvigubai pigiau ir darbai atliekami vos per 20-30 minučiu.

Stiklo skilimo atveju belieka tik stiklo keitimas. Jei įdauža sutvarkoma tuomet, kai dar yra ne kritinio lygio, keitimas nebūtinas. Tačiau kuomet įdauža išplinta, belieka galvoti apie keitimą. Naujas stiklas bus tvirtas ir ilgaamžiškas, todėl jei finansai tai nėra kėblu, galite pasirūpinti nauju stiklu.

Mes dirbame su Ergo, Lietuvos draudimu, Compensa, IF, Bta, Gjensidige ir visus su draudimu susijusius dokumentus sutvarkysime patys. Jums nereikės nieko rūpintis.