Naujienos

Stiklinės durys ir pertvaros – vienas stilingiausių sprendimų

Pertvaros

Norint atskirti biuro, ofiso ar poilsio zonas, stiklinės pertvaros tampa vis populiaresnis sprendimas. Tai puikus sprendimas jei patalpose norite išsaugoti šviesą ir neapkrauti jos sudėtingomis konstrukcijomis. Stiklinės pertvaros atrodo šiuolaikiškai ir stilingai, patalpoje jos sukuria lengvumo pojūtį, todėl kiekvienas būdamas jose jausis komfortiškai. Stiklas taip pat gali būti įvairių tonų ir skirtingų dekoravimų kas padarys jį dar labiau išskirtine interjero detale. Ypatingai populiarios stiklo konstrukcijos yra ofisuose ir biuruose. Kadangi ofisai dažniausiai yra didelės patalpos, stiklinės pervaros išlaiko šviesos vientisumą patalpose ir tai sukuria didelį komfortą darbuotojams ir tokioje patalpoje jauku dirbti.

Dušo sienele

Stiklinės pertvaros taip pat labai populiarios naudoti dušuose. Kokios gali būti dušo sienelių rušys? Duše diegiama sienelė besidriekianti 90 laipsnių kampu su atidarinėjimu. Tiesiai einanti dušo sienelė vietoje sienos su atidarinėjimu ir viena dušo sienelė atskirti vonios kambario zoną nuo dušo ar vonios patalpos. Kiekviena iš jų – puikus ir stilingas sprendimas, kuris tarnaus daug daug metų ir bet kada atrodys puikiai. Kai kurie dizaino sprendimai per laiką praranda savo estetinį grožį, tačiau stiklinė dušo sienelė visuomet atrodys puikiai

Lauko terasa

Norint daugiau laiko praleisti lauke ir dienos šviesoje, puikus būdas įsirengti stiklinę lauko terasą. Nors esate vidaus patalpoje, stiklinė terasa sukuria jausmą jog esate lauke, bet tuo pačiu apsaugo nuo lietaus ir vėjo. Stiklinė terasa yra pralaidi šviesai, todėl šiltą ir vėjuotą, arba saulėtą žiemos dieną galėsite sėdėti savo terasoje ir mėgautis šiltais saulės spinduliais.

Stiklo pertvarų parametrai:

  • Spalva: skaidrus, tamsiai rudas, žalsvas, juodas, matinis, tonuotas
  • Storis: 8 – 10 mm.
  • Stiklo savybės: grūdintas
  • Detalės: juodos spalvos, aliuminio spalvos
  • Pritaikymas: namams, biurams, kitoms patalpoms

Servisas

  • Nemokamai konsultuojame visais klausimais ir visose darbų eigos stadijose
  • Atvykstame į vietą išsimatuoti patalpos
  • Pateikiame individualų pasiūlymą pagal jūsų poreikius

Norite įsirengti stiklinę pertvarą? susisiekite +37061252643